BALONY

Nie ma imprezy bez balonów! Bez znaczenia, czy ma to być impreza dla dzieci, dla dorosłych, czy może impreza firmowa. Zawsze muszą się tak znaleźć balony. W naszym sklepie posiadamy ogromny wybór balonów na różne okazje. Dostępne są różne balony foliowe, lateksowe i do modelowania. Ofertę uzupełniają akcesoria takie jak pompki do balonów elektryczne i ręczne, cz też taśmy do tworzenia girland balonowych. W sklepie stacjonarnym w Częstochowie można tez zamówić balony z helem, które cieszą się dużą popularnościa.

Podkategorie

 • Balony z helem

  Żadna impreza nie obejdzie się bez balonów, a jeszcze lepiej jeśli są to balony z helem. Polecamy najtańszą usługę nabijania balonów helem w Częstochowie, przy ul. Wańkowicza 8. Balony pompujemy helem już od 1 sztuki. Cena uzależniona jest od wielkości i rodzaju balonów. Przyjmujemy zamówienia na gotowe bukiety balonowe, dodatki do prezentów, czy pudła niespodzianki z wyskakującymi balonami. Dużym zainteresowaniem cieszy się też nasze pudło z balonami na hel, które otwierane jest przez Parę Młodą przed kościołem. Balony mogą być też wręczone gościom i w jednej chwili przez wszystkich wypuszczone w powietrze. Balony nabijane helem są ciekawą alternatywą dla lampionów szczęścia. Standardowe balony lateksowe unoszą się 6-12 godzin, przy zastosowaniu specjalnego żelu czas ten wydłuża się nawet do 4-10 dni. Balony foliowe unoszą się w powietrzu od 5-14 dni.

  W sprzedaży posiadamy również gotowe butle z helem do samodzielnego nabijania balonów.

 • Akcesoria do balonów

  W czasie tworzenia balonowej dekoracji niezbędne okazuje się użycie pompki do balonów. Nawet jeśli jest to kilkanaście balonów, taki przyrząd z pewnością ułatwi i przyśpieszy cały proces. W ofercie naszego sklepu dostępne są różne rodzaje pompek balonowych, zarówno ręczne jak i elektryczne do zastosowań profesjonalnych. Kolejny bardzo przydatny dodatek to taśma do girland balonowych oraz żyłka i wstążki do zawiązywania balonów. Jeśli będą użyte balony pompowane helem to warto też zapatrzyć się w obciążniki do balonów, dzięki nim każdy bukiet balonowy będzie latał dokładnie w wyznaczonym przez nas miejscu.

 • Zestawy balonowe
 • Balony foliowe
 • Balony lateksowe

Aktywne filtry

THEME OPTIONS

Panel Tool

Full Width Boxed Large
Yes No
Font Base
Font Heading
Font Slider
Font Senary
Font Septenary
Color Default
Headings Color
Link Color
Link Hover Color
Text Color
Price Color
Button Background
Button Hover Background
Button Color
Button Hover Color
Product Background
Product Name Color
Product Name Hover Color
Product Price Color
Product Regular Price Color
Product Button Background
Product Button Hover Background
Product Button Color
Product Button Hover Color
On Sale Badge Background
On Sale Badge Color
New Badge Background
New Badge Color
Sale Badge Background
Sale Badge Color
Online Only Background
Online Only Color
Pack Badge Background
Pack Badge Color
Block Background
Block Inner Background
Block Heading Background
Block Heading Color