O nas

1.jpg5.jpg

Sklep internetowy Dekoreo.pl działa i realizuje zamówienia nieprzerwanie już od 2010 roku. Stawiamy na profesjonalizm, dzięki czemu z roku na rok umacniamy naszą silną pozycję na rynku. Słuchamy opinii i komentarzy naszych Klientów, aby dalej się rozwijać i móc zaspokajać potrzeby rynku. W 2013 roku uruchomiliśmy pierwszy sklep imprezowy w Częstochowie, w którym można odebrać zamówione produkty oraz dokonać zakupów bezpośrednio. W 2015 roku zmieniliśmy lokalizację sklepu, który obecnie mieści się w Częstochowie przy ul. Wańkowicza 8, tuż przy Promenadzie, Biedronce i Klubie Retro. Nowy sklep jest dwukrotnie większy, więc możemy zaprezentować na miejscu jeszcze więcej wyjątkowych produktów. Udogodnieniem jest też duży i bezpłatny parking.

Oferta naszego sklepu to dekoracje i gadżety imprezowe. Posiadamy asortyment na takie okazje jak śluby, wesela, urodziny, chrzciny, komunie, rocznice, osiemnastki, wieczory panieńskie i kawalerskie. Wśród produktów dostępne są m.in. akcesoria imprezowe, materiały dekoracyjne, serwetki, świece, kartki z życzeniami, zaproszenia oraz balony z helem.

Zadowolenie i satysfakcja Klienta z dokonanych zakupów jest naszym priorytetem, dlatego na każdym etapie transakcji dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było. W przypadku pytań chętnie pomożemy i doradzimy. Nasza oferta to ponad 3000 produktów, więc gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Stawiamy na wysoką jakość towaru, którą możemy zaoferować w atrakcyjnej cenie.

Zamówione produkty wysyłamy w dowolne miejsce w kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub Poczty Polskiej. Realizujemy również wysyłki za granicę. Jako profesjonalna firma do każdej transakcji dołączamy paragon lub FV na życzenie.