PASMANTERIA

PASMANTERIA 

Podkategorie

Organza

Organza obszyta (organtyna) to bardzo popularny i niedrogi materiał, który jest podstawą wielu wyjątkowych kompozycji i dekoracji. Swoimi właściwościami przypomina tiul i szyfon. Używana jest przez florystów, dekoratorów weselnych, a nawet dekoratorów wnętrz. Tkanina ma wiele zastosowań, które można wykorzystać m.in. do dekoracji sali weselnej, restauracji, stołów, krzeseł, okien i firan. Często jest to również materiał do tworzenia dekoracji w kościele (Komunia Święta, Boże Ciało). Dostępne jest wiele wzorów, kolorów, odcieni, a także rozmiarów. Najbardziej uniwersalna jest organza obszywana na rolce o szerokości ok. 40 cm, dostępna jest też szerokość 12 cm. Długość rolki to 8-9 metrów.

Rozłożona organza na stół to szybka i tania dekoracja!

Tiul

Wszechstronny i niezwykle uniwersalny materiał jakim jest tiul na rolce znajduje zastosowanie przy wielu okazjach. Tiul może być używany do dekoracji stołu, sali, można z niego zrobić pompony tiulowe, a także bardzo popularne w ostatnim czasie spódniczki tutu. Tiul oferowany w 4 szerokościach rolki, a także ponad 20 różnych kolorach. Sprzedajemy też gotowe pompony z tiulu - zapytaj o ofertę.

Wstążki satynowe

Wstążki satynowe do tworzenia ozdób i dekoracji. Wykorzystywane, także do decoupage

Tasiemki z nadrukiem

Wstążki i tasiemki z nadrukiem, rypsowe, satynowe i atłasowe. Różne wzory i rozmiary

Tasiemki i wstążki

Tasiemki na szpuli do wiązania prezentów, czy balonów oraz wstążki ściągane na pudełeczka lub butelki

Klamerki

Drewniane klamerki ozdobne, różnokolorowe

Brokat

Brokat sypki w woreczku i we fiolce, a także kleje z brokatami

Cekiny i aplikacje

Srebrne, złote i kolorowe cekiny oraz aplikacje do przyklejania na gorąco

Narzędzie i akcesoria

Klej do pistoletu, pistolet i inne przydatne narzędzia i akcesoria do tworzenia różnego rodzaju dekoracji

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 202 elementów

Wszelkiego rodzaju materiały do tworzenia dekoracji, takie jak organza, organtyna, tiul i satyna. Jak również tasiemki, wstążki satynowe, brokat, cekiny i inne potrzebne elementy do tworzenia decoupage