BALONY

BALONY 

Podkategorie

Balony pastelowe

Najtańsze balony lateksowe, a jednocześnie bardzo ładnie się prezentujące na żywo to pastele. Dostępne wiele kolorów i różne wielkości

Balony metaliczne

Metaliczne balony lateksowe, błyszczące i z połyskiem. Wiele kolorów i różne wielkości

Balony krystaliczne

Krystaliczne, przeźroczyste balony lateksowe, dostępne w wielu różnych kolorach i rozmiarach

Balony z nadrukiem

Gumowe balony z nadrukiem, różnorodne wzory i bogata kolorystyka. Duże balony 14 calowe, czyli o średnicy ok. 35 cm

Akcesoria do balonów

W czasie tworzenia balonowej dekoracji niezbędne okazuje się użycie pompki do balonów. Nawet jeśli jest to kilkanaście balonów, taki przyrząd z pewnością ułatwi i przyśpieszy cały proces. W ofercie naszego sklepu dostępne są różne rodzaje pompek balonowych, zarówno ręczne jak i elektryczne do zastosowań profesjonalnych. Kolejny bardzo przydatny dodatek to taśma do girland balonowych oraz żyłka i wstążki do zawiązywania balonów. Jeśli będą użyte balony pompowane helem to warto też zapatrzyć się w obciążniki do balonów, dzięki nim każdy bukiet balonowy będzie latał dokładnie w wyznaczonym przez nas miejscu.

Balony foliowe dla dzieci

Balony foliowe dla dzieci, motywy z bajek i gier

Balony foliowe różne

Balony foliowe o różnych kształtach, nie tylko na imprezy dziecięce

Balony modeliny

Balony do modelowania, używane przez profesjonalistów do tworzenia wyjątkowy dekoracji

Balony olbrzymy

Balony olbrzymy o średnicy 100 cm

Cyfry i litery

Balony foliowe w kształcie cyfr i liter do tworzenia napisów

Balony LED

Świecące balony LED białe i kolorowe

Balony z helem

Żadna impreza nie obejdzie się bez balonów, a jeszcze lepiej jeśli są to balony z helem. Polecamy najtańszą usługę nabijania balonów helem w Częstochowie, przy ul. Wańkowicza 8. Balony pompujemy helem już od 1 sztuki. Cena uzależniona jest od wielkości i rodzaju balonów. Przyjmujemy zamówienia na gotowe bukiety balonowe, dodatki do prezentów, czy pudła niespodzianki z wyskakującymi balonami. Dużym zainteresowaniem cieszy się też nasze pudło z balonami na hel, które otwierane jest przez Parę Młodą przed kościołem. Balony mogą być też wręczone gościom i w jednej chwili przez wszystkich wypuszczone w powietrze. Balony nabijane helem są ciekawą alternatywą dla lampionów szczęścia. Standardowe balony lateksowe unoszą się 6-12 godzin, przy zastosowaniu specjalnego żelu czas ten wydłuża się nawet do 4-10 dni. Balony foliowe unoszą się w powietrzu od 5-14 dni.

W sprzedaży posiadamy również gotowe butle z helem do samodzielnego nabijania balonów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 438 elementów

Nie ma imprezy bez balonów! Bez znaczenia, czy ma to być impreza dla dzieci, dla dorosłych, czy może impreza firmowa. Zawsze muszą się tak znaleźć balony. W naszym sklepie posiadamy ogromny wybór balonów na różne okazje. Dostępne są różne balony foliowe, lateksowe i do modelowania. Ofertę uzupełniają akcesoria takie jak pompki do balonów elektryczne i ręczne, cz też taśmy do tworzenia girland balonowych. W sklepie stacjonarnym w Częstochowie można tez zamówić balony z helem, które cieszą się dużą popularnościa.